Pomysł stworzenia żłobka zrodził się po dostrzeżeniu problemu i stanięciu samemu jako rodzic przed sytuacją, jaką stają rodzice którzy, chcą wrócić do pracy zawodowej, a nie mają możliwości zapewnienia opieki swoim pociechom przez osoby bliskie. Dlatego, właśnie przy wspólnej współpracy z Gminą Tuszów Narodowy stworzyliśmy to wyjątkowe miejsce ,,Wesoły Bobas”, ” to placówka powstała z pasji do dzieci i dokładnie przemyślane na każdym etapie jej tworzenia.

Do odwiedzenia naszego żłobka serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci w wieku od  0,5 roku do 3 lat. Dla małych bobasków oferujemy 4 sale zabaw wyposażone w kolorowe mebelki, pomoce edukacyjne i zabawki.  Wyróżniamy się tym, że posiadamy w swojej placówce sale do zajęć z integracji sensorycznej z profesjonalnym sprzętem.  Sale z wewnętrznym placem zabaw, co pozwoli dzieciom na beztroską zabawę, nawet w pochmurny dzień. Cała koncepcja aranżacji pomieszczeń została dokładnie przemyślana z myślą o rozwoju i bezpieczeństwie dzieci. Wszystkie sprzęty i zabawki posiadają odpowiednie atesty oraz spełniają normy europejskie. Od nie dawna też, na  dużych terenach zieleni wokół naszego żłobka stanął ciekawy plac zabaw dostosowany dla malutkich dzieci.Jest to propozycja na miłe spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Jesteśmy placówką, która dynamicznie się rozwija starając się zaspokoić wszystkie oczekiwania naszym Wesołych Bobasów.

Nasi opiekunowie to kadra  ludzi z pasją, twórczych i kreatywnych.  To dzięki ich pomocy Państwa pociechy podczas codziennych zabaw i zajęć rozwiną swoje zainteresowania i poczują się jak we własnym domu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Waszych dzieci dlatego pod troskliwą i czułą opieką personelu będą wzrastać w grupie rówieśniczej w swoim indywidualnym tempie rozwoju.