Marta Radek – Opiekunka

Nazywam się Marta Radek. Jestem wykwalifikowaną opiekunką dziecięcą. Posiadam doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi dzięki półrocznemu stażowi w przedszkolu, rocznej opiece nad bratankiem gdy skończył 5 miesięcy, a ponadto sama jestem mamą dwóch chłopców: 3,5-letniego oraz 5-miesięcznego.Dodatkowo z wykształcenia jestem fizjoterapeutą i technikiem masażu. Ta wiedza pomoże mi zachęcić dzieci do pracy nad prawidłowymi postawami ciała oraz do aktywności fizycznej w formie zabawy.

Odpowiedzialną pracę z dziećmi wiążę z zabawą, staram się uczyć dobrych nawyków i przekazywać im wartościową wiedzę moralną adekwatną do ich wieku. Z zamiłowania jestem również plastykiem. Postaram się wykorzystać swoje umiejętności do pracy z Państwa pociechami oraz do stworzenia dekoracji na każdą okazję, by w Wesołym Bobasie było zawsze kolorowo i przytulnie.

Justyna Kędzior – Opienkunka

Jestem Absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiów magisterskich. Ukończyłam także Studium pedagogiczne, gdzie zdobyłam uprawnienia pedagogiczne. Wielką przyjemnością jest dla mnie nie tylko przekazywanie zdobytej wiedzy dzieciom, ale także obserwowanie rozwoju maluchów, ich radości i uśmiechów. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji. Jestem osobą sumienną i odpowiedzialną, mam duże pokłady cierpliwości , które mogą być bardzo przydatne w pracy z najmłodszymi i to właśnie w Wesołym Bobasie będę chciała wykorzystać.

Marta Lis – Opiekunka

Nazywam się Marta Lis ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu, na kierunku pedagogika. Ukończyłam kurs opiekunki dziecięcej w żlobku lub klubie malucha. Jestem osobą pogodną o łagodnym usposobieniu. Jestem cierpliwa, odpowiedzialna, opanowana i konsekwentna. Potrafię łatwo nawiązywać i utrzymywać kontakt z dziećmi. Podczas swojej pracy staram się zapewnić dziecku dużo ciepła i najlepsze warunki do prawidłowego  efektownego rozwoju przez ciekawe zabawy i urozmaicone zajęcia jak również dbanie o zdrowie oraz higienę dzieci. Bardzo lubię dzieci i praca z nimi to dla mnie czysta przyjemność.  Posiadam kilkuletnie doświadczenie jako niania. Prywatnie jestem mamą dwóch córeczek, co daje mi praktyczne podejście do wielu spraw.  Ciągle na bieżąco uaktualniam swoją wiedzę, co przekłada się na duże zaangażowanie w Wesołym Bobasie.

Anna Stypa – Właściciel

Nazywam się Anna Stypa to ja jestem pomysłodawcą Wesołego Bobasa. Z wykształcenia jestem pedagogiem o specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, psychopedagogika specjalna oraz socjologiem. Posiadam liczne doświadczenie pracy z dziećmi, w poradni pedagogiczno- psychologicznej przy pracy z dziećmi z ADHD , świetlicy szkolnej w Szkole Specjalnej, oraz wielu akcjach charytatywnych służących wspomaganiu rozwoju dzieci. Uczestnictwo w wielu konferencjach naukowych oraz ciągłe poszerzanie wiedzy pomaga mi dbać w Wesołym Bobasie o wszechstronny i zrównoważony rozwój dzieci. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci 5 letniego syna  i 1,5 rocznej córeczki co sprawia, że problemy opiekuńczo wychowawcze tego wieku są mi wyjątkowo bliskie. W Wesołym Bobasie dbam o wszelki sprawy organizacyjne, czuwam nad planem dnia i zajęciami tematycznymi.

Współpracujemy  z gabinetem położnych NZOZ Zdrowa Kobieta, gdzie doświadczone i bardzo zaangażowane położne z ogromną wiedzą   i  chęcią  do pracy będą Nas wspierały w trosce o  Państwa dzieci.

Współpracujemy również z gabinetem logopedycznym Mówię, gdzie doświadczony logopeda Pani Karolina Gajek z miłą chęcią popracuje nad rozwojem mowy u Państwa dzieciaczków.

 

Współpracujemy również ze żłobkiem Klasa- Bobasa z Krakowa, dzięki Nim możemy korzystać z ich doświadczenia i innowacji w opiece nad najmłodszymi. (Nowoczesne metody dezynfekcji sal, ergonomiczny wystrój pomieszczeń i praktyczne rozwiązania oraz nowoczesne i skuteczne metody poprawy jakości powietrza w salach).